Genel Başkan

Ahmet YILDIZ-Genel Başkan,

01.01.1977 doğumlu olan genel başkanımız, İktisat Fakültesi mezunudur. Kocaeli’nde ikamet eden genel başkanımız evli bir çocuk babasıdır.

1997 yılından itibaren sendikacılıkla uğraşan genel başkanımız,  2002 yılında temsilci olmuş, 2006 yılında ilçe başkanlığı daha sonra sırasıyla il yönetim kurulu üyeliği, merkez yönetim kurulu üyeliği ve 2012 yılında da kurucu genel başkanlığını yaptığı kısa adı EĞİTBİLSEN olan Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikasını kurucu üyelerin katılımı ile kurdu. 28/08/2012 tarihinde 1. Olağan Genel Kurulda yeniden genel başkanlığa seçilerek görevine devam etti. 23/08/2015 tarihinde 2. Olağan Genel Kurul’da yine tüm delegenin güvenini alarak yeniden sendikamızın Genel Başkanlığına seçildi. 

Kocaeli İli, İzmit İlçesinde Şef olarak görev yapan genel başkanımız mevzuat konularına hakim, farklı düşünce ve fikirlerle ön plana çıkan lider özeliklidir.

Sendikamızın kurucu liderliğini yapan genel başkanımız, kadrolarımıza kattığı itibar ve güvenle geleceğimizi inşa edecek eğitim çalışanlarını cesaretlendirerek eğitim çalışanlarına ” Saygın Meslek İtibarlı Kadrolar İçin Topyekun Mücadele” söylemiyle ayağa kalkmaları için çağrıda bulunuyor. “Bir hakkın ancak ve ancak bedel karşılığı alınabileceği; bununda  sürekli bir mücadeleyle gelebileceğini” söyleyerek, “Kaybetmeye tahammülümüz kalmadı” diyerek eğitim ve bilim çalışanlarını birlik ve beraberlikle mücadeleye davet ediyor. “Hayatta bir şeylerin değişmesini istiyorsan önce kendinden başla” diyen genel başkanımız sürekli değişim ve gelişimi öncelik almaktadır.

Genel Başkanımızla tanışmak ve birlikte mücadele etmek istiyorsan 0 537 271 74 57 nolu telefonu ara.  

Bir cevap yazın